HADİ KUTLU’NUN BAŞARILI MÜDÜRÜ SEDAT GÖREN AK PARTİ’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Viranşehir Hit: 3990 / Yorum: 0 / 15 Kasım 2018 20:31
HADİ KUTLU’NUN BAŞARILI MÜDÜRÜ SEDAT GÖREN AK PARTİ’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
-A +A

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den aday olmak isteyenlerin başvuruları devam ediyor. Viranşehir Belediye başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığı başvurusu yapanlar arasına ilçenin başarılı eğitimcilerinden Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Gören de katıldı. Sedat Gören Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin’e başvuru evraklarını teslim etti.

2013 yılından itibaren Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine yürüten Sedat Gören Hadi Kutlu Lisesi’nde yaptığı çalışmalarla takdir toplamıştı. Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne hem akademik hem de sportif başarılar yaşatan Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Gören, görev yaptığı süre boyunca okulda sükunet ve güvenliği de sağladı. Başarılarla taçlanan okulun yükselişine şahit olan idareci ve yöneticiler Gören’i başarı belgeleri ve takdirlerle onurlandırdı.

Okul idareciliği ile memleketine katkı sunan yüzlerce kız öğrencinin hayatında yeni vizyonlar inşa etmesini sağlayan Gören, Viranşehir Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak hizmetlerini daha ileri bir noktaya taşımak istediğini tüm hemşerileri ile paylaştı.

Viranşehir Belediyesine Aday Adaylığı Başvurusunu yapan Sedat Gören yaptığı açıklamada: ” Disiplinli bir çalışma felsefesini benimsemiş biriyim. Her zaman başarının tesadüf olmadığına inandım. Yıllarca ülkeme ve memleketime, bana tevdi edilen görevi hakkıyla yerine getirerek hizmet edeceğime inanarak çalıştım. Ülkemin ve memleketimin sorunlarına ve çözüm yollarına vakıfım. Şahit olduğum ve teşhis ettiğim sorunların ve çözüm yollarının siyaset yolu ile çözülebildiğini gördüm. Çünkü günümüzde hizmet siyaset yolu ile yapılmaktadır. Bu düşünce ve ideallerle partim olan Ak Parti’den Viranşehir Belediye Başkanlığına talip oldum. Hizmet imkanı verilirse Viranşehir’i Ak Parti Belediyeciliği ile tanıştıracağıma inancım tamdır” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
MÜDÜR ATEŞ’E DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

MÜDÜR ATEŞ’E DESTEK ÇIĞ GİBİ…

19:32 - 22 Şubat 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÖĞRENCİLER İÇİN KÜTÜPHANE VE ETÜT SALONUNU YENİLEDİ

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ…

10:54 - 22 Şubat 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR DERNEĞİ’NDEN "ÜMMETİ UYANDIRAN ŞEHİD: HASAN EL BENNA" KONFERANSI

VİRANŞEHİR DERNEĞİ’NDEN…

16:23 - 21 Şubat 2019
Viranşehir
ÖZŞAVLI'DAN VİRANŞEHİR'E YATIRIM MÜJDESİ

ÖZŞAVLI'DAN VİRANŞEHİR'E…

15:28 - 20 Şubat 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN BESYO HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN…

11:52 - 18 Şubat 2019
Viranşehir
BİR HADİ KUTLU KLASİĞİ

BİR HADİ KUTLU KLASİĞİ

21:27 - 17 Şubat 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...