STK'LARDAN MÜDÜR ATEŞ'E TEŞEKKÜR

Viranşehir Hit: 627 / Yorum: 0 / 12 Şubat 2019 13:06
STK'LARDAN MÜDÜR ATEŞ'E TEŞEKKÜR
-A +A

Sivil Toplum Kuruluşları Viranşehir in Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'i ziyaret ederek eğitime katkılarından dolayı tebrik ettiler.

Viranşehir'de üniversiteye yerleşme alanında büyük bir yükselişi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş ile kazanıldığını belirten STK temsilcileri, Viranşehirli gençler için gayret gösterdiği için Müdür Ateş'i kutladıklarını belirttiler.

Şanlıurfa'nın güçlü STK'larından Ruha-der , Davet ve Kardeşlik Vakfı ,Yedibaşak İnsani Yardım Derneği ve Ensarder Başkanlarından oluşan heyet Müdür Ateş'i ziyaret etti. Heyet adına konuşan Ruha-der başkanı İbrahim Tanrıverdi: "Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde son yıllarda özellikle eğitim-öğretim ve sporda elde edilen başarilar, Sosyal ve Kültürel anlamda hayata geçirilen projelerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'e tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulunduk. Sinan Ateş Beyin göreve geldikten sonra özellikle eğitim ve öğretimdeki başarı hemen göze çarpıyor. Hocamız göreve gelmeden önce üniversiteye yerleştirme oranı yüzde 12 iken 2017-18 yılında yüzde 34 ile Şanlıurfa ilçeleri arasında üst sıraya taşımaktadır. Bunun yanında sportif ve kültürel alandaki çalışmalarda taktire şayandır. Bu çalışmaları ile müdürümüz bütün ilçenin taktirini toplamış ve öğrencilerin, velilerin, okul öğretmen ve idarecilerinin sevgi ve saygısını kazanmıştır. Biz sivil toplum kuruluşları olarak böyle başarılı müdürlerimizin yanında durmayı onları sonuna kadar desteklemeyi kendimize bir görev olarak kabul ediyoruz ve her zaman bu böyle olacaktır" diyerek Ateş'e başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, şahsının ve İlçe Milli Eğitim camiasının her zaman öneriye ve eleştiriye açık olduklarını vurguladı. Daha verimli projeler üretebilmek adına Sivil Toplum Örgütleriyle istekler ve talepler doğrultusunda çalışma yürütebileceklerini sözlerine ekledi.

Ateş "Söz konusu yavrularımız ve memleketimiz olduğunda, fedakarlı ve öz verili bir şekilde çaba sarf edeceğimize hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VİRANŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI ÖMER SERECİ, 'NİN BERAT  KANDİLİ  MESAJI

VİRANŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI…

12:53 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET METİN, TURGUT DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ…

12:23 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
GÜLLÜ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

GÜLLÜ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

11:58 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI SALİH…

11:54 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
BAŞKAN EKİNCİ’DEN ESNAFLARA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN EKİNCİ’DEN ESNAFLARA…

11:45 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ DOÇ DR HALİL ÖZŞAVLI: CUMHURBAŞKANINA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTTUK

AK PARTİ ŞANLIURFA…

15:53 - 13 Nisan 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...