STK'LARDAN MÜDÜR ATEŞ'E TEŞEKKÜR

Viranşehir Hit: 735 / Yorum: 0 / 12 Şubat 2019 13:06
STK'LARDAN MÜDÜR ATEŞ'E TEŞEKKÜR
-A +A

Sivil Toplum Kuruluşları Viranşehir in Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'i ziyaret ederek eğitime katkılarından dolayı tebrik ettiler.

Viranşehir'de üniversiteye yerleşme alanında büyük bir yükselişi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş ile kazanıldığını belirten STK temsilcileri, Viranşehirli gençler için gayret gösterdiği için Müdür Ateş'i kutladıklarını belirttiler.

Şanlıurfa'nın güçlü STK'larından Ruha-der , Davet ve Kardeşlik Vakfı ,Yedibaşak İnsani Yardım Derneği ve Ensarder Başkanlarından oluşan heyet Müdür Ateş'i ziyaret etti. Heyet adına konuşan Ruha-der başkanı İbrahim Tanrıverdi: "Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde son yıllarda özellikle eğitim-öğretim ve sporda elde edilen başarilar, Sosyal ve Kültürel anlamda hayata geçirilen projelerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'e tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulunduk. Sinan Ateş Beyin göreve geldikten sonra özellikle eğitim ve öğretimdeki başarı hemen göze çarpıyor. Hocamız göreve gelmeden önce üniversiteye yerleştirme oranı yüzde 12 iken 2017-18 yılında yüzde 34 ile Şanlıurfa ilçeleri arasında üst sıraya taşımaktadır. Bunun yanında sportif ve kültürel alandaki çalışmalarda taktire şayandır. Bu çalışmaları ile müdürümüz bütün ilçenin taktirini toplamış ve öğrencilerin, velilerin, okul öğretmen ve idarecilerinin sevgi ve saygısını kazanmıştır. Biz sivil toplum kuruluşları olarak böyle başarılı müdürlerimizin yanında durmayı onları sonuna kadar desteklemeyi kendimize bir görev olarak kabul ediyoruz ve her zaman bu böyle olacaktır" diyerek Ateş'e başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, şahsının ve İlçe Milli Eğitim camiasının her zaman öneriye ve eleştiriye açık olduklarını vurguladı. Daha verimli projeler üretebilmek adına Sivil Toplum Örgütleriyle istekler ve talepler doğrultusunda çalışma yürütebileceklerini sözlerine ekledi.

Ateş "Söz konusu yavrularımız ve memleketimiz olduğunda, fedakarlı ve öz verili bir şekilde çaba sarf edeceğimize hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
OKULLAR, İDARECİLERİN ELLERİNDEN YENİDEN HAYAT BULUYOR

OKULLAR, İDARECİLERİN…

14:17 - 19 Ağustos 2019
Viranşehir
İLÇE KAYMAKAMI ÖMER DERECİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İLÇE KAYMAKAMI ÖMER…

17:39 - 10 Ağustos 2019
Viranşehir
PARLAK ’TAN, KURBAN BAYRAMI MESAJI

PARLAK ’TAN, KURBAN BAYRAMI…

14:03 - 10 Ağustos 2019
Viranşehir
BAŞKAN EKİNCİ KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN EKİNCİ KURBAN BAYRAMI…

13:59 - 10 Ağustos 2019
Viranşehir
TİGEM GENEL MÜDÜRÜ AYŞE AYŞİN IŞIKGECE, CEYLANPINAR’DA

TİGEM GENEL MÜDÜRÜ AYŞE AYŞİN…

20:17 - 9 Ağustos 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İBRAHİM ÇOBAN GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN…

17:55 - 1 Ağustos 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...