VİRANŞEHİR'İN EN GÜÇLÜ ADAY ADAYI ZİRAAT MÜHENDİSİ SALİH EKİNCİ BAŞVURUSUNU YAPTI

Viranşehir Hit: 5610 / Yorum: 0 / 12 Kasım 2018 14:09
VİRANŞEHİR'İN EN GÜÇLÜ ADAY ADAYI ZİRAAT MÜHENDİSİ SALİH EKİNCİ BAŞVURUSUNU YAPTI
-A +A

Viranşehirli Ziraat Mühendisi  Salih Ekinci Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanlığı'na 30 Mart 2019'da gerçekleştirilecek yerel seçimler için başvurusunu yaptı. Ak Parti Viranşehir İlçe Teşkilatına Ak Parti Eski İlçe Başkanı Mehmet Ekinci ile gelen Viranşehir Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı Salih Ekinci başvurusunu İlçe Başkanı Ali Tekin'e yaparak açıklamalarda bulundu. Ekinci yaptığı açıklamada: " Ak Parti davasına gönül vermiş bir nefer olarak dava arkadaşlarımızın teveccühü ve destekleri ile Viranşehir Belediyesi için aday adaylık başvurusunda bulunduk. İçinde doğup büyüdüğüm, huzuru, dostluğu ve cömertliği yaşadığım Viranşehir'e hizmet etmek için aday adayı oldum." ifadelerini kullandı.
 
Tarım ve hayvancılık bölgesi olan Viranşehir'in konum itibari ile çok büyük imkanlara sahip olduğunun altını çizen Belediye Başkan Aday Adayı Ekinci: " Gençliğimi, ilmimi ve meslek tecrübelerimi Viranşehir'in en iyiye ve en güzele ulaşması için harcayacağım. Farklı kültür ve inançların olduğu Kardeşlik Şehri Viranşehir'i Ak Belediyecilik ile tanıştıracağımıza inancım tamdır. Farklılıkları zenginlik olarak kabul ederek birbirine güç veren ve birbirinden güç alan Viranşehirin insanına modern ve yaşanılabilir bir şehir oluşturacağız. Bu gayemize ulaşma noktasında geçmişi iyi analiz edip, geleceğimizi STK' larımızla, Muhtarlarımızla ve Esnafımızla, kısaca Viranşehir'imizin tüm dinamikleri ile birlikte planlayacağız.  Bizleri tanıyanlar tanıyor, tanımayanlar ise tanıdıkça sevecektir, Tüm halkımız ile birlikte Viranşehirimizi daha yaşanılabilir, daha huzurlu ve daha mutlu bir ilçe haline getireceğiz.
 
TEK AMACIMIZ HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR.
 
"Viranşehirli hemşerilerimiz için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız. Süreç boyunca halkımızın tüm kesimi ile fert fert kucaklaşacağız, her kapıyı çalacak her gönüle dokunacağız. Viranşehir halkı ile el ele vererek ilçemizi önemli ve güçlü bir kent haline getireceğiz.
 
Reisi cumhurumuzun bize her fırsatta hatırlattığı " Bu Millete Efendi olmaya değil Hizmetkar olmaya geldik" düsturu ile Viranşehir'in öz evladı Salih Ekinci Viranşehir halkına hizmetkar olmak için Viranşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olmuştur." ifadeleri  kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
2019VİRANŞEHİR, SPORLA EĞİTİMLE YARINLARDAN EMİN

2019VİRANŞEHİR, SPORLA…

13:45 - 20 Mayıs 2019
Viranşehir
GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDAN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ…

15:27 - 15 Mayıs 2019
Viranşehir
GÜNEYDOĞU YILDIZLAR EĞITIM KURUMLARI, ANNELER GÜNÜNDE İFTARDA VELİLERİ İLE BULUŞTU.

GÜNEYDOĞU YILDIZLAR EĞITIM…

17:02 - 14 Mayıs 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN ŞEFFAF İŞKUR KURASI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN…

17:08 - 2 Mayıs 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ…

18:05 - 1 Mayıs 2019
Viranşehir
Viranşehir Bilimde Türkiye 2. Oldu

Viranşehir Bilimde Türkiye 2.…

17:27 - 1 Mayıs 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...