VİSTOP'TAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SİNAN ATEŞ'E TEBRİK VE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Viranşehir Hit: 320 / Yorum: 0 / 9 Şubat 2019 20:23
VİSTOP'TAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SİNAN ATEŞ'E TEBRİK VE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
-A +A

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde son yıllarda eğitim-öğretim ve sporda elde edilen başarilar, Sosyal ve Kültürel anlamda hayata geçirilen yararlı projelerden ötürü "VİSTOP" bünyesindeki Viranşehir Sivil Toplum Kuruluşları İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'e tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundular.
 
Viranşehir Derneği, Kızılay, İhh, Yedibaşak Yardım Derneği, Viranşehir Öğrenci Derneği, Önder, TUGVA, AGD, Engelliler Derneği, Midder, Eğitim - Bir Sen, Diyanet - Sen, Turkuaz Derneği ve Kadek Viranşehir Temsilciliğinden oluşan "VİSTOP" grubunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş makam odasında ağırlayıp ikramda bulundu.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş ve konukları arasında geçen sohbette; ÖSYM'nin açıkladığı verilere göre Viranşehir ilçesinin 2017-2018 eğitim-öğretim yılında %34-93'lük büyük bir başarı elde ettiği, 2016 yılında bu verilerin %12 2017 yılında da %16 olduğu değerlendirildiğinde büyük bir sıçramayla küçümsenemeyecek bir başarının orta çıktığı, üniversitelere yerleşen öğrenci sayılarında muazzam bir artışın olduğu, okullaşma oranındaki yükseliş, gençlerin spora yönlendirilmesi, yetenekli öğrencilerin tespiti ve eğitimleri, Sporda her branşta İl genelinde ve Türkiye çapında elde edilen şamilyonluk ve dereceler, öncesinde temizliği sembolize eden beyaz bayrağın sadece tek okulda mevcut olduğu, geçen yıl 83 bu yıl 120 okulda beyaz bayrağın dalgalandığı, AB Erasmus Karacadağ Kalkınma Ajansı ve SODES projeleriyle ilçemizin ilk sırada yer aldığı dile getirildi.
 
Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş dar gelirli ailelerin tespiti ve öğrencilere yapılan yarımlardan ötürü, Kızılay ilçe temsilcisi Hasan Basri Etli, Milli Eğitim bünyesinde başlattıkları kanpanyalarla Kızılay'a kan takviyesinde bulundukları için, Viranşehir Engelliler Derneği Başkanı Şeyhmus Belca Özel Öğretim ve Rehabilitasyon merkezlerinde engelli öğrencilerin eğitimi konusunda gösterilen hassasiyetten dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'e teşekkür ettiler. 
 
VİSTOP yetkilileri Müdür Ateş'i ve tüm İlçe Milli Eğitim camiasını elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik ederek her zaman ve her konuda yanlarında olduklarını ifade ettiler.
 
Müdür Ateş' ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şahsının ve İlçe Milli Eğitim camiasının her zaman öneriye ve eleştiriye açık oldukarini vurguladi. Bu bağlamda daha verimli projeler üretebilmek adına Sivil Toplum Örgütleriyle istekler ve talepler doğrultusunda çalışma yürütebileceklerini söyledi.
 
Ayrıca Müdür Ateş "Söz konusu yavrularımız ve memleketimiz olduğunda, fedakarlı ve öz verili bir şekilde çaba sarf edeceğimize hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın" dedi.
 
Sonrasında konuklar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'le vedalaşarak müdürlükten ayrıldılar. Ziyâret yaklaşık iki saat sürdü.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
BAŞKAN OPAK 15 TEMMUZ VİRANŞEHİR’DE ANMA ETKİNLİKLERİNE, KATILDI

BAŞKAN OPAK 15 TEMMUZ…

14:11 - 16 Temmuz 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI

VİRANŞEHİR’DE 15 TEMMUZ…

13:39 - 16 Temmuz 2019
Viranşehir
FİNAL OKULLARINDA  BİR GÜNEŞ DOĞAR.

FİNAL OKULLARINDA BİR GÜNEŞ…

19:51 - 14 Temmuz 2019
Viranşehir
DIŞI KARPUZA İÇİ KAVUNA TADI SALATALIĞA BENZİYOR VİRANŞEHİR DE 45 DERECE SICAKLIK ALTINDA ŞELENGO HASADI

DIŞI KARPUZA İÇİ KAVUNA TADI…

14:19 - 14 Temmuz 2019
Viranşehir
 VİRANŞEHİR ŞANLIURFA KARAYOLUNDA SEYİR HALİNDEKİ TIR YANDI

VİRANŞEHİR ŞANLIURFA…

15:33 - 12 Temmuz 2019
Viranşehir
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ…

15:14 - 12 Temmuz 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...